פוטר

0

 

החורף מתקרב וזה הזמן לסדר את הארון ולהוציא את בגדי החורף, אשר כוללים: סוודרים, גולפים, גופיות ארוכות, חולצות ועוד. בימי החורף הקרים אנו אוהבים להתכסות בכמה שיותר שכבות, פוטר הוא הפתרון לימי הקור, הוא נעים מחמם ורך שלא בא להוריד אותו מהגוף. אז בטרם תתחדשו לכם בחליפת פוטר חדשה, בכתבה זאת תמצאו כמה דברים שחשוב לדעת על חליפת הפוטר. זה הזמן לקרוא ולהפנים שפוטר הוא פריט בייסיק חובה בכל עונה שנשאר איתנו כל הזמן.

מהו פוטר?

הפוטר הוא מעין חליפה של חולצה ומכנס טרנינג מחממים. מדובר על בד נעים ורך, אשר מזכיר לנו את הפרווה הנעימה בצווארון המעיל ובתוך המעיל. הפוטר מתאים לימים הקרירים של החורף בהם הטמפרטורה צונחת למינוס. את הפוטר נמצא אצל גברים, נשים וילדים. הוא עמיד מאוד ונשאר לאורך זמן רב, גם לאחר כל הכביסות שהוא עובר. כך שההשקעה עליו היא השקעה כדאית בגלל אורך הזמן שהוא שורד. לכן חשוב שיהיה לכם בארון לפחות כמה פוטרים שיעשו לכם נעים בימים הקרירים והכי חשוב יחממו אותכם.

למה כדאי לי שיהיה לי בארון פוטר?

כל ארון מכיל פרטי בייסיק שהוא חייב לעונה, הפוטר הוא הבייסיק של החורף. מדובר על טרנינג מחמם אשר כולל מכנסיים וחולצה שמזכירה קפוצ'ון רק בלי הכובע. החומר שבתוך המכנס והחולצה הוא מעין פרווה רכה ונעימה שמחממת את הגוף ושומרת על חום הגוף. את הפוטר רצוי ללבוש בימים קרירים מאוד בחורף. הפוטר הוא פריט חובה שתמצאו בכל עונה ובכל ארון ביתי בין אם זה אצל גברים, נשים או ילדים.

מה יתרונות הפוטר?

לפוטר יתרונות לא מעטים. ראשית, הוא מחמם מאוד לעומת סוודרים, גולפים ואשר פריטים שונים. שנית, הפוטר נשאר לאורך זמן, כלומר הוא עמיד בכביסות. שלישית, הפוטר לא יוצא מהאופנה והוא פריט חובה בכל חורף. רביעית, הפוטר מתאים לכל סגנונות הלבוש, וניתן לראות אותו אצל גברים, נשים וילדים. חמישית, הפוטר רך מאוד ונעים למגע לעומת הבגדים האחרים. שישית, הפוטר אינו יקר וניתן לרכוש כמה ממנו לעונות נוספות.

Share.

About Author

Leave A Reply