תיק גב

0

 

הם איתנו כבר שנים ומהווים פתרון מעולה ונוח לסחוב דברים. בתוכם ניתן לשים טלפון, מפתחות, מטען, ארנק, איפור, ספר לקריאה, דאודורנט, קרם הגנה ואפילו מחשב נייד. תיקי הגב מאפשרים לשאת בקלות רבה ומבלי להרגיש את משקל התיק חפצים רבים. אך בטרם החלטתם על רכישת תיק גב חשוב שתשימו לב לטיפים הבאים.

טיפים לבחירת תיק גב איכותי

על מנת לרכוש תיק גב איכותי כדאי שתקראו את הטיפים בטרם הרכישה.

חשוב ביותר שרצועות התיק יהיו מתכוונות- ככל שהרצועות מתכוונות הם יאפשרו לך להתאים את התיק למבנה גופך וגובהך. לכן על תיק גב להיות בדיוק במקום המתאים גם כאשר הוא שמוט או שהרצועות שלו קצרו ומהודקות מדי.

יש להתאים את תיק הגב לצרכיך – חשוב להתאים את תיק הגב לצרכים האישיים. כך שאם אתה חובב טיולים מושבע, תיק גב לטיולים יתאים לך, ואם את אישה קרייריסטית אשר מסתובבת כל היום בחוץ, יתאים לך תיק גב עם מקום למחשב נייד.

כיס נסתר- חשוב שהתיק יכיל כיס נסתר אשר נמצא בגב התיק על מנת לאחסן בו דרכון, טלפון, ארנק או כל דבר אחר. הכיס מתאים לאחסון חפצים יקרי ערך ומפחית את הסיכון שיגנבו מכם את החפצים במקומות הומי אדם.

חלוקה לתאים- חשוב שתיק הגב שלך יכיל תאים מרובים על מנת לאחסן את חפציך האישים. כך תוכל למצוא בקלות כל חפץ שאתה צריך מבלי להתעכב בחיפושים.

נשיאה על הכתף- יש לשים לב שהתיק אשר אתה רוכש מכיל רצועות המאפשרות נשיאה על הכתף, הנשיאה מקלה עד מאוד על המעמסה על הגב.

נסה למדוד כמה שיותר תיקי גב- בטרם החלטת על קניית תיק גב, חשוב שתמדוד עליך כמה שיותר תיקים עד שתמצא את התיק אשר מתאים לך ביותר מבין כל התיקים. חשוב ביותר לקחת את התיק שכי מרגישים נוח איתו ויושב טוב על הגוף. וזאת מאחר שתיק לא נוח יגרום לנו לטווח הרחוק נזק לגב.

זול לא בהכרח טוב- מחיר זול הוא לא בהכרח טוב לבריאותנו. עדיף להשקיע מחיר סביר לא גבוה מדי וגם לא נמוך, על מנת לקבל תמורה ראויה של התיק

Share.

About Author

Leave A Reply